Marketingový plán odměňování

Stiforp Profits

   

V momentě, kdy si zakoupíte balík služeb u StiforPu, stáváte se klientem-partnerem (tzv. enroll) a máte nárok za své peníze používat produkty (JAKO KLIENT) a zároveň pokud chcete i doporučovat tuto službu ostatní a pobírat za to provizi (JAKO PARTNER), pokud doporučíte to samé dalším lidem. Takže jste zároveň KLIENT i PARTNER a je na Vás zda-li budete používat produkty a doporučovat nebo jen jedno z toho.

 

Nástroje Stiforp začíná využívat stále více lidí. Využijte toho pro zajištění zajímavého měsíčního příjmu!
Díky skvělému plánu odměňování můžete vydělávat až $2000 měsíčně, aniž byste zaregistrovali jediného člověka!

 

Používáním a propagací těchto nástrojů lze vytvořit osobní pasivní příjem mnohem rychleji i s relativně menším pracovním nasazením, než je obvyklé u jiných firem. Platíte si paušál za využívání služby a jste tedy automaticky zařazeni do provizního řetězce. Budete-li však jen čekat, až se tým pod vámi rozroste díky aktivitě jiných partnerů- těch nad nebo pod vámi a i tak budete brát týmové provize. Nutno upozornit, že tato varianta je dlouhodobějšího charakteru a je tedy nutné počítat s tím, že první měsíce se nemusí vaše zisky nijak výrazně projevit.

   

Možnosti výplat - PROVIZNÍ SYSTÉM

 

1. BONUS - Powerline Bonus
2. BONUS - Fast Start Bonus
3. BONUS – Matching Bonus
4. Systém provize - MATRIX


 

Binární systém. Jak probíhá řazení do systému?

Jak to funguje?
Stiforp využívá binární systém, což znamená, že každý má přímo pod sebou pouze 2 lidi = 2 pozice.
Pokud zaregistrujete dva partnery a budete chtít zaregistrovat třetího a dší, systém nedovolí umístit ho do první linie, přímo pod Vás, ale až do další volné pozice v  linii struktury, takže z obratu nemáte provize pouze Vy ( Vy navíc bonus), ale všichni partneři nad tímto partnerem.  
Takže i člověk, který osobně nikoho dalšího nezaregistruje, vydělává na provizích z matrixu (aktivní,
který sám osobně přivedl min. 2 lidi až do 14 pozice úrovně hloubky matrixu, méně aktivní, který nikoho nezaregistroval osobně- do 12 pozice = úrovně hloubky matrixu.
Čili nezískává jen někdo, ale všichni. Binární systémy jsou oblíbené, protože podporují spolupráci mezi distributory. V binárním systému se vytváří se pod každým členem struktura.  A to i když nechce. Tato  struktura dělá obraty. ;-)

Funguje to velmi jednoduše - každý člen má pod sebou v první generaci pouze dva další členy. Pokud tedy někdo osobně zaregistruje více jak dva nové členy, "přelévají" se tito noví členové pod tuto dvojici. Tudíž i člověk, který osobně nikoho dalšího nezaregistruje, vydělává na provizích z matrixu.

jak se zaplňují pozice

 

1) Powerline Bonusy

Zakoupením produktu od firmy Stiforp získáváte JEDNORÁZOVÝ startovní bonus z celosvětové sítě Company Momentum v podobě
• +$2 za prvního,
+$1 za druhého
+$1 za třetího člověka, který si produkty od firmy zakoupí v celosvětovém měřítku. CELKEM tedy $4
Dostanete tedy jednorázově zaplaceno za první 3 lidi ve své POWERLINE – odměnu za to, že si uzavřete svou pozici = registrujete se.

2) Fast Start Bonusy

• OSOBNÍ Fast Start bonusy VYPLÁCENY KAŽDOU STŘEDU
• TÝMOVÉ Fast Start bonusy VYPLÁCENY NA KONCI MĚSÍCE


Vždy, když se na Vás někdo zaregistruje vytvoříte tak jeden prodej. Tento prodej vygeneruje okamžitý bonus. Bonus je roven 25 dolarům (což je přibližně 400-500,-Kč dle aktuálního kurzu dolaru). Zaregistrujete OSOBNĚ (tedy přes referenční odkaz) 5 lidí a máte okamžitě 125 USD. Čili 2000-2500,- Kč. To je částka, kterou můžete klidně získat za jeden den práce.


Jde o tzv. rychlé neboli jednorázové  bonusy za vaše osobní registrace. Je zde několik druhů těchto bonusů.


OSOBNÍ BONUSY VYPLÁCENY KAŽDOU STŘEDU
+ 25 USD - získáváte jakmile se někdo přes Váš odkaz zaregistruje a zaplatí měsíční nebo roční členství ( výplata KAŽDOU STŘEDU)


TÝMOVÉ BONUSY VYPLÁCENY NA KONCI MĚSÍCE
+ 2 USD - získáváte jakmile někdo z Vašich osobně zaregistrovaných lidí zaregistruje dalšího Nezávislého Distributora (výplata NA KONCI MĚSÍCE)
+ 1 USD - získáváte jakmile někdo z lidí Vámi zaregistrovaných lidí zaregistruje dalšího Nezávislého Distributora (výplata NA KONCI MĚSÍCE)
• jakmile máte pozici 4 STAR nebo 5 STAR, tak dostáváte + 1 USD za každou novou registraci v celé hloubce Vašeho týmu (výplata NA KONCI MĚSÍCE)

Pokud dosáhnete personální kvalifikace 4 STAR nebo 5 STAR, pak se Vám otevírá možnost získávat registrační bonusy i za lidi, které zaregistrují Vaši klienti. Touto cestou dostáváte možnost vydělat 2 dolary za zaregistrování klientů Vaším přímých lidí a po 1 dolaru za další 3 levely.
Příklad teoreticky a matematicky: Pokud přivedete 5 lidí, kteří taktéž přivedou každý alespoň 3 další až do 5 levelu pak jenom za aktivace a vstup těchto lidí do businessu vyděláte:

• 1.úroveň 5x25 USD= 125 USD
• 2.úroveň 25x2 USD= 50 USD
• 3.úroveň 125x1 USD= 125 USD
• 4.úroveň 625x1 USD= 625 USD
• 5.úroveň 3125x1 USD = 3125 USD

3) Matching Bonusy

VYPLÁCENY NA KONCI  MĚSÍCE
Jde o tzv. týmové provize- procentuální bonusy z měsíčních poplatků - paušálů
V momentě, kdy osobně zaregistrujete 2 další Nezávislé Distributory, pak získáváte pozici 1 STAR a vzniká Vám nárok na 50% týmový bonus za příjem z Matrix Bonusů ( tzn. z měsíčních paušálů lidí pod nimi) každého z těchto partnerů.

• Na pozici 2 STAR máte navíc ještě 20% z příjmu lidí z Matrix Bonusů ve 2. levelu.
• Na pozici 3 STAR máte navíc 10% z příjmu lidí z Matrix Bonusů na 3.levelu.
• Na pozici 4 STAR máte navíc 5% z příjmu lidí z Matrix Bonusů na 4.levelu.
• Na pozici 5 STAR máte navíc ještě 3% z příjmu lidí z Matrix Bonusů na 5.levelu.

Pro představu pokud zaregistrujete 2 klienty, kteří začnou pracovat a každý z nich se dostane alespoň na úroveň 100 USD měsíčně( z měsíčních poplatků – ne z výdělků), pak Vy máte 50%! A Váš spolupracovník nemusí vydělávat zrovna 100 dolarů. Vzniká Vám nárok na jakýkoli bonus za příjem( z měsíčních poplatků) Vašich partnerů, aniž by oni sami o něco přišli! Ať Váš spolupracovník vydělá 20, 100, nebo 1000 USD měsíčně za každý jeho výsledek dostanete navíc 50% bonus.

4) Matrix bonusy

• VYPLÁCENY NA KONCI  MĚSÍCE
Všichni klienti firmy Stiforp na světě se skládají skrze svůj MATRIX do jednoho binárního MATRIXU na světové úrovni. Každý klient zde PŘÍMO pod sebou může mít maximálně dva další klienty, kteří zakoupí produkty firmy Stiforp skrze jeho doporučení, a nemusí být Vaši.
Třetí a další klient, které osobně přivedete, se již automaticky řadí ve Vašem matrixu na další volné místo pod Vaší stávající klientelu.
Za každého klienta v MATRIXU pod Vámi v týmu máte provizi ve výši +2,5% z jeho měsíční platby, paušálu za produkty ( tj.- z měsíční platby 9.95 USD =  0,25 USD- cca 4,50Kč)
Matrix bonusy
Získáváte provize za měsíční paušály lidí pod Vámi a to až do 14.levelu.
Získáváte to z celého týmu, ne jen za lidi, co jste přivedli Vy osobně.
Přesně je to 2,5% z měsíčních paušálů Nezávislých Distributorů. ( tj.- z měsíční platby jednoho člena pod vámi 0,25 USD = cca 4,50Kč)
Chápu, že takhle to nevypadá  moc, ale stačí abyste přivedli třeba sami 10 partnerů a každý z nich taktéž 10 ( někdo více, jiný méně) a hned jste na úplně jiných měsíčních provizích. Takže dejte tomu čas a budete příjemně překvapeni.

Příklad: pokud se kvalifikujete na pozici 1 Star, a osobně sponzorujete ( přivedete) 4 členy, z nichž každý vydělá $800, dostanete 50% hodnoty jejich výdělku, tedy $400 za každého. Celkem tak dostanete $1600.