Co je Stiforp Profits

 

Stiforp je USA firma, která se zabývá marketingem a MLM již několik let  a pro podporu podnikání na internetu vyvinula online produkty - softwarové nástroje, které pomáhají v rozvíjení svého byznysu mnoha podnikajícím lidem již ve 150 zemích pomocí internetu. Dnes se většina úspěšných obchodů děje právě pomocí internetové komunikace.

 

Stiforp je legální společnost, podnikající v  souladu s americkou a celosvětovou legislativou, která za minimální poplatek poskytuje kvalitní produkty a pomoc při budování odbytové sítě.

 

Firma, která za necelé 3 měsíce vystoupala v celosvětovém měřítku z nuly na 3.místo nejvyhledávanějších MLM firem, plní své sliby a platí tak rychle a spravedlivě, jak pracujete a jak si zasloužíte!

 

V současné době je to nejrychleji se rozvíjející internetové podnikání na světě!

 

 

Stiforp
5753 G Santa Ana Canyon Road
Suite 512
Anaheim Hills Ca
92807 3

Oficiální prezentace - v originálu zde

 

Provizní systém - kompenzační plán

 

Zapojením do Stiforpu kupujete licenci na  využívání balíčku produktů - nástrojů, které vám osobně mohou pomoci při vašich aktivitách na internetu, obchodování apod. Pomocí nástrojů můžete zvyšovat produktivitu svého podnikání po celém světě a kdo například využívá nástroj webinář, může školit své týmy, lidi, zaměstnance, nebo pomocí webináře vyučovat , propagovat, dělat prezentace,  atd….vše se děje online (od vašeho PC)

A zároveń jste automaticky zařazeni do provizního systému, kdy se díky binárnímu systému může vaše linie pod Vámi plnit novými partnery od zapojených nad Vámi- z čehož Vám také poplynou zisky.

 

Pokud Vás tato příležitost po prostudování informací zaujala, můžete se

nezávazně a ZDARMA předregistrovat ZDE:

 

https://JindriskaHalvova.STIFORPProfits.com

 

a mít tak možnost prohlédnout si systém.

Budete mít cca 10 dnů na rozhodnutí, zda se přidáte, či nikoliv.