INTERNETOVÉ PENĚŽENKY

 

Internetové peněženky vznikly s vizí ulehčit placení a posílání peněz v rámci celého světa. Cílem těchto společností je poskytnout klientům co nejjednodušší a nejbezpečnější způsoby posílání a přijímání peněz.

 

Jedná se tedy o elektronickou variantu běžné peněženky a slouží pro rychlé každodenní platby, posílání nebo přijímání peněz po internetu. Tyto peněženky potřebujete k výplatě peněz u zahraničních společností - firmy Vám prostě peníze nepošlou na Váš účet v ČR, ale do peněženky a odtud si peníze převedete na svůj účet v ČR.

Vedení peněženek je zdarma, platíte pouze za převod peněz, výběr či jiné druhy transakcí - záleží vždy na sazebníku dané epeněženky.

 

Já používám peněženku Payza (dříve Alert Pay) a Solid Trust Pay - je u nich velmi jednoduchá a přehledná obsluha. Známá je ale i PayPal, další jsou pak například GoPay, E-gold, Moneybookers aj.

 

K registraci do pěněženky Payza či Solid Trust Pay použijte banner  na této stránce, nebo přejděte v sekci PENĚŽENKY na příslušné odkazy - zde najdete návod k registraci i další návody na převody peněz z bankovního účtu i na bankovní účet :-)

 

 

SolidTrust Pay