MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

 

Co je nejdůležitější v MLM?

Ať už děláte jakýkoliv MLM, potřebuje stále nové a nové lidi pod sebe. Čím více, tím lépe. Zpočátku oslovujete svou rodinu, sousedy, známé a kamarády. Tento okruh kontaktů se však dříve nebo později vyčerpá a Vy nejspíš začnete psát inzeráty do novin nebo na internet, vyvěšovat letáky apod. Sehnat nového člověka je dost těžké a někdy i nákladné. Musíte oslovit hodně lidí a velká část z nich o ten Váš MLM stejně nejeví zájem. Vás to stojí spousty energie a úsilí. Asi největší pravděpodobnost úspěchu máte u člověka, který už nějaký MLM sám aktivně provozuje. Tedy nejcennějším artiklem se na jakémkoliv MLM vlastně stávají lidé. Když máte kontakty na lidi, pak přijdou i peníze.

 

Jak server MLM lidé.cz funguje?

Abychom předešli tomu, že budete denně dostávat stovky nabídek na MLM od všech zaregistrovaných uživatelů, zavedli jsme systém kreditů, kde 1 kredit = 1 kontakt. Když se zaregistrujete a uhradíte registrační poplatek 100 Kč, získáte 20 kreditů na svůj účet. Získáte tak 20 hodnotných kontaktů, které si sami vyberete.

Aby Vaše peníze byli vynaložené co nejefektivněji a získáné kontakty co nejlepší, má možnost každý uživatel uvést v jakém MLM již pracuje, co hledá a o které MLM nemá zájem. Uvidíte také statistiku, kolikrát byl již daný kontakt zobrazen. Tyto informace vidíte předem a nemusíte tak plýtvat své kredity na tyto kontakty.

Kredity nemají časovou platnost, můžete je vyčerpat kdykoliv. Již získané kontakty uvidíte napořád ve svém menu (resp. teoreticky do doby než uživatel zruší svůj účet). Budete-li chtít více kontaktů, máte 3 možnosti. Buď si zakoupíte balíček kreditů (viz ceník) nebo propagujte tyto webové stránky přes Váš referenční link. Za každého uživatele, kterého přivedete na tyto stránky, získáte 10 kreditů + uvidíte automaticky také kontakt na tohoto člověka. Třetí možností, jak získát další kredity je Vaše trpělivost. Ve svém profilu vidíte, kolikrát si někdo koupil kontakt na Vás. Při každém 10 nákupu získáte automaticky 1 kredit na účet (tzv. věrnostní bonus).

Doporučuji Vám podívat se také na stránku F.A.Q. kde naleznete další informace a odpovědi na Vaše otázky - např. proč je registrace placená nebo proč byl vytvořen systém kreditů apod.

 

MLM lidé.cz - shrnutí

 1. Na MLMlide.cz najdete cenné kontakty na lidi, kteří se zajímají o MLM.
 2. Zaregistrujete se a zaplaťte registrační poplatek 100 Kč.
 3. Jakmile Vaše platba dorazí, získáváte 20 kreditů.
  Platí, že 1 kredit = 1 kontakt.
 4. Vyberte si v seznamu zaregistrovaných lidí kontakt, který se Vám bude zamlouvat a zobrazte si ho. Odečte se Vám 1 kredit. Jelikož vidíte dopředu seznam MLM, kde již daný člověk pracuje nebo co už zná či nechce, neutrácíte tak zbytečně kredity.
 5. U všech kontaktů po zobrazení dále uvidíte jméno, email (ověřený), možná telefon (je to nepovinný údaj) a kraj kde bydlí.
 6. Kontaktujte daného člověka dle svého uvážení svými komunikačními prostředky (email, telefon).
 7. Budete-li posílat email, nezapomeňte uvést, že jste získali kontakt na MLMlide.cz, aby jste nemohli být nařčeni ze spamu.
 8. Další kredity si můžete přikoupit (viz ceník).
 9. Pokud přivedete nového člověka na tyto stránky, získáte 10 kreditů.
 10. Být dlouhodobě zaregistrován se vyplácí. Vždy když si Váš kontakt koupí 10 uživatelů, získáte věrnostní bonus 1 kredit.

 

Pokud Vás databáze kontaktů MLM zaujala a máte zájem se jí nejen účastnit,

ale získávat i cenné kontakty,

registrujte se odkaze právě ZDE: 

 

www.MLMlide.cz

 

nebo na jakémkoliv banneru na této stránce !!!!

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

 

Ukázka profilu v databázi kontaktů: