Nástroje Stiforp Profits

 

Vám pomohou přivést více zájemců, zákazníků, partnerů, pomohou Vám ve vašem podnikání, komunikaci, zviditelnění...

 

Kompletní balíček produktů ( + podnikatelskou příležitost) Stiforp získáte při roční aktivaci za pouhých 5-8 Kč denně!

 

Stiforp nabízí jednoduchý marketingový systém s produkty, které můžete v budoucnu využít pro sebe, pro své podnikání, projekty či za jiným účelem.

A pokud nepotřebujete tyto produkty ke svým činnostem,

pak se můžete  zúčastnit a získat pozici v celosvětovém systému ,

a díky reklamě, distribuci či referencím, 

vám bude vydělávat i bez větší aktivity.

 


   

Jaké marketingové online nástroje získáte od Stiforp ?

 

Webináře - StiforP ProfitS provozuje na pronajatém serveru společnosti Instant Presenter službu video-konference, kde každému svému klientu, který vlastní balíček služeb, na požádání do 72 hodin zřídí jeho vlastní účet pro video-konference - https://www.stiforpwebinar.com/sfw/Je to jeden z nejlepších nástrojů 21.století online komunikace. Ve srovnání s konkurenčními nabídkami za skutečně BEZKONKURENČNÍ CENU!( cca 180-200,-Kč za měsíc!!!) Tedy prostřednictvým internetu pouze přes webový prohlížeč. Tento nástroj Stiforp umožňuje používat všem svým klientům pro školení, prezentaci, zábavu, telefonování až s 500 účastníky! Super nástroj např. pro firmy, které mají detašovaná pracoviště a vedoucí pracovníci se musí každý týden " sjíždět " ze všech koutů. A např. každý týden.  Video-konference pro: týmové porady, školení, dálkové vzdělávání, přednášky a semináře, operativní schůzky, workshop a prezentace, osobní motivace, obrazové přenosy, live learning, brainstorming, teleworking, homeworking - práci z domova..

 

Záchytné stránky - 21  stránek s vaším VLASTNÍM odkazem získáte v jazykových mutacích: English, Russian,  Spanish,  Croatian,  Hungarian,  Swedish,  French, Portuguese,  German,  Malaysian,  Indonesian,  Singaporean, Greek, Italian, Brazilian, Portuguese,...a další budou přibývat. Jedná se o jednoduché vstupní stránky s maximálním využitím. Získáte zde jednoduše kontak ( jméno, příjmení, email, ev. telefon ) na zájemce o klientovi produkty nebo různé služby. Nyní i další 2 weby, které lze editovat dle vlastní volby a v českém jazyce!

 

Tiskový Video - Mluvčí - skutečná osoba se objeví na Vašich stránkách a osloví Vaše potenciální klienty, tento mluvčí jistě každého zaujme, budete se tím lišit od konkurence, zvýší zájem klienta, stráví na Vašich stránkách více času Můžete si vybrat ze 3 herců( zatím v angličtině)

 

Interaktivní Flash Prezentace - přidejte si flash prezentaci na Váš web a zaujměte zákazníky! Video jistě zaujme klienty více než psané slovo, zůstane i déle v paměti.

 

Kontrolor návštěvnosti - umožní Vám vidět KDO a ODKUD se dívá na Vaše stránky, případně i jeho email a údaje - pokud se zaregistruje

 

Autorespondér - nechte systém pracovat za Vás a věnujte se, čemu potřebujete! Komunikace s Vašimi zákazníky,klienty,spolupracovníky, můžete i posílat soubory

 

Organizér Vašich kontaktů - organizujte své kontakty rychle efektivně

 

Stiforp Rotátor webových stránek - odkazů - skvělý způsob jak řídit několik webů přes jeden jediný odkaz.Dokonalý nástroj pro práci s více weby klienta přes jediný odkaz. Jednoduchá obslužnost a maximální celková výtěžnost. Ideální pro týmovou spolupráci .

 

Bannery, reklamy - Klíčem k úspěchu v kamenných obchodech je mít neustálý přísun nakupujích zákazníků, klíčem k úspěchu na internetu je mít stálý přísun návštěvníků Vašeho webu. potřebujete dobrou reklamu, aby o Vás vědělo co nejvíce lidí? Stiforp Vám nabízí několik způsobů: Zprávy, emaily, bannery, e- vizitky, atd.

 

Konferenční hovor - další skvělý nástroj pro podporu Vašeho podnikání, můžete volat až 100 lidí. Stiforp všem klientům nabízí konferenční hovory k jakýkoliv účelům. Nejpodstatnější na tom je množství účastníků v konferenční místnosti, kterých je chválihodných 100.

 

Další nástroje se připravují - Stiforp nespí, stále na sobě pracují.
Konkurenční společnosti Vám nabízejí podobný software za více než 1.500 dolarů!!!