Vylepšená kombinace inspirovaná programem WCA a Zeeku.

Denní pasivní příjem 1-2% pouze za zhlednutí sedmi webů. Tento příjem je vyplácen denně !
 

• Registrací se zapojíte do systémové matice, kde můžete získat provize až z více jak 65 000 členů, kteří se jsou zařazeni pod vámi a to jak přeléváním (kdy tito lidé spadnou z vrchu) tak z osobních registrací a registrací všech lidí ve vašem matrixu.
 

• Osobní pravidelné bonusy za registrace až 20% z ceny statusu a zisky z denních výdělků registrovaných lidí až 10% z první linie a 5% z druhé linie.
 

• Add Wallet také chystá pravidelné marketingové tréninky a vzdělávací programy vč. marketingových nástrojů.
 

Stačí odsurfovat denně 7 webů, což zabere necelé tři minuty času a máte nárok na denní provize až 2%. Kupují se tzv. Ad Credit balíčky, kdy cena nejlevnějšího je 20 USD. Nejdražší jsou v hodnotě 5 000 USD.
Pokud jsem Silver mám nárok na 7% z nákupu Ad Credit balíčků osobně registrovaného partnera.
Pokud jsem Gold mám nárok na 7% z nákupu Ad Credit balíčků osobně registrovaného partnera a také 5% z nákupů členů v druhé linii.
Pokud jsem Platina mám nárok na 10% z nákupu Ad Credit balíčků osobně registrovaného partnera a také 5% z nákupů členů v druhé linii.

 

• Minimální výběr od 10 USD. Jsou k dispozici zatím Payza, STP, bude také kreditní karta z které bude možno vybírat přímo z bankomatu.
 

•  Tři druhy měsíčního členství, jak vydělávat z matrixu a to Silver za 10 USD, Gold za 50 USD, Platina za 100 USD.
- Za každého registrovaného člena, který si zakoupí status Silver získáváte pravidelně 2 USD. Pokud je Silver zařazen kdekoliv ve vašem matrixu a zaregistroval ho někdo jiný, tak získáváte pravidelně 0,30 USD.
- Za každého osobně registrovaného člena, který bude Gold dostáváte pravidelně 10 USD. Pokud je Gold zařazen kdekoliv ve vašem matrixu a zaregistroval ho někdo jiný, tak získáváte pravidelně 1USD.
- Za každého osobně registrovaného člena, který bude mít status Platina, dostáváte pravidelně 20 USD. Pokud je Platina zařazena kdekoliv ve vašem matrixu a zaregistroval ho někdo jiný, tak získáváte pravidelně 2 USD.

Výdělky z matrixu jsou vypláceny týdně a jsou to opakující se zisky. Jestli že člen, který má v matrixu placené členy se statusem Silver a výše a sám nemá status, tak ztrácí tyto provize. Tedy aby člen mohl získat provize, musí mít sám také sám aktivní členství.

 

Jak už bylo řečeno výše. Bude zde firemní matrix 2x10 a až 2x15 pro platinové členy. Tzn. Každý člen se zařadí to matrixu a to bude následovně. Vždy 2x. Tedy v prvním řádku budou dva lidé a další 4, následně 8 atd.

 

Pokud Vás tento výdělek zaujal, neváhejte a registrujte se zde:

https://www.addwallet.net/?id=Jindriska

 

poté klikněte na JOIN NOW a vyplňte registraci!