JAK PRACOVAT Z DOMU NA PC

 

V této sekci najdete rady, typy, návody a doporučení, jak pracovat efektivněji z domu na PC. Kde je třeba přidat, co je třeba navštívit za stránky a jak více zůročit svoji práci. Všechno jsou to jenom doporučení na základě zkušeností mých i mých kolegů, pokud máte nějaké svoje "fígle", nepište mi, ráda se přiučím a následně podělím s ostatními na mých stránkách.

 

PRO ZAČÁTEČNÍKY

Pokud začínáte pracovat, vytvořte si např. ve wordu texty, které budete potřebovat - inzerát, text pro zájemce, atd.! Můžete použít ty mé, jen si je upravte k obrazu svému. Vždy vytvářejte přehledné texty s různými fonty i obrázky !!!

Doporučuji si vytvořit vlastní web s nabídkou - pak už jen odesíláte zájemcům odkaz a můžete si web "vymazlit" podle svého! Je to mnohem účinnější, než posílat nabídku v emailu!

Pokud by jste chtěli vlastní web, zřídíte si ho snadno a rychle na tomto odkaze: www.webnode.cz

 

! Web je médium, které je nutné zviditelnit a nabídnou svou nabídku dalším lidem !A) Inzerujte po celém Světě

Inzerováním a doporučováním získávejte nové uživatele. Čím více, tím pro Vás lépe ... Inzerujte o možnostech výdělků na zahraničních inzertních serverech! Pro překlad používejte https://www.google.cz/language_tools?hl=cs, tím se Vám otevírá mnohem větší šance uspět, proč se soustředit na ČR a SR, když to můžete rozjet celosvětově? :-)


B) Doporučujte

Doporučujte své weby známým, přátelům, kamarádům, rodině i těm, které znáte třeba jenom chvíli - pochlubte se novými zážitky a uvidíte, že na zvýdavé otázky nebudete čekat dlouho.


C) Nabízejte svou možnost přivýdělku lidem, kteří se zabývají podobnám aktivitám

Ve vyhledávači si najděte lidi, kteří mají weby s podobnými aktivitami.

 

D) Aktivně hledejte lidi, co hledají práci na doma nebo brigádu

Na inzertních serverech odpovídejte na inzeráty, kde lidé hledají práci.

 

E) Registrace do katalogů i vyhledávačů

Registrujte Váš web do katalogů i vyhledávačů. Zvyšují návštěvnost, sílu stránek a posouvají stránky ve vyhledávačích jako je např. Seznam.cz či Google.cz na první pozice. Některé katalogy i vyhledávače vyžadují IČ: Pokud IČ nemáte a na takový narazíte, přeskočte jej a hledejte další. Jen v ČR existuje více jak 200 katalogů a vyhledávačů.


F) Sociální sítě

Doporučte Váš web na sociálních sítích: Facebook.com, Twitter.com, Badoo.com, YouTube.com, lide.cz atd. Zde je seznam a popis:https://www.lupa.cz/clanky/socialni-site-to-neni-jenom-facebook


G) Wikipedie - Recenze – diskuze

Diskutujte na různých blogech, vždy do diskuze vkládejte odkazy na Váš web. Pokud diskuze nedovolí zveřejnit odkaz, pište (www.vášnázev.cz). Tato cesta přivede další zájemce. Kde najdete blogy? Do vyhledávače seznam.cz, google.cz zadejte slovo diskuze, chat, recenze.


G) Hledejte uživatele, firmy, kteří mají velké sítě e-mailů

Tato činnost umožňuje uživatelům zaslat e-mail s reklamou. Takové systémy jsou např. E-mailing.cz, Facebook.com, různé katalogy či stránky. Hledejte takové uživatele ve vyhledávačích seznam.cz, google.cz nebo na webtrh.cz


H) Hledání dalších možností

Na vyhledávačích jako je Seznam.cz, Google.cz, Zoznam.sk, Jyxo.cz, apod. hledejte různé reklamní systémy - kampaně, různé možnosti propagace. Např. jak zviditelnit stránky na internetu. Vyhledávače mění neustále své obsahy, proto tyto možnosti hledejte každý týden.


CH) Webtrh.cz

Zde najdete rady o reklamách a různých možnostech propagace webu. Doporučuji projít celý web a každý 2 den kontrolovat nové rady.
Webtrh.cz je největší diskuzní fórum na internetu, zde najdete vše co ještě neznáte v oblasti internetu https://webtrh.cz/f7 - pokud se odkaz neotevře, klikněte na www.webtrh.cz a hledejte reklamu na internetu.


I) Reklama pomocí agentury

Jedná se o nejúspěšnější reklamu. Chcete -li vše řešit pohodlně, reklamní agentura: www.ppclick.cz – vše zařídí.