Jedná se o vyplňování dotazníků pro Společnost TNS AISA s.r.o. 

REGISTRACE JE ZDARMA - ŽÁDNÉ VSTUPNÍ POPLATKY

 

Získáte tedy šanci nepřímo ovlivnit nabídku či kvalitu různých služeb nebo výrobků našich klientů, příp. se vyjádřit k dalším zkoumaným tématům. Témata výzkumu jsou různá a velmi pestrá - strava, ekonomika, děti, sport, marketing ......

 

Odměna je 30,- Kč až 500,- Kč za vyplněný dotazník - většinou se cena  pohybuje kolem 145,- Kč - záleží na dotazníku. Vyplnění dotazníků zabere někdy pár minut, jindy i 45 minut - záleží na formě výzkumu. Dotazníky nechodí každý den - takže to opravdu není náročné na čas.

 

U tohoto přivýdělku NEPLATÍ, že 1 PC= 1 uživatel. Z jednoho PC můžete registrovat celou svoji rodinu - jenom musí mít každý člen svoje vlastní heslo. Registrace je od 15 let.

 

U společnostzi TNS AISA s.r.o. jste registrovaným členem, máte svůj přihlašovací kód na stránkách společnosti, kde vidíte, kolik dotazníků jste vyplnili, jaké nové členy jste registrovali a kolik jste vydělali peněz (tudíž kolik Vám bude vyplaceno).

 

Peníze společnost vyplácí vždy jednou za měsíc a budou Vám chodit na Váš bankovní účet.

 

Pokud Vás tato nabídka přivýdělku zaujala, napište mi na jindriska.halvova@klikni.cz níže uvedené údaje. Já Vás u společnosti zaregistruji a do pár dnů Vám příjde od společnosti TNS AISA s.r.o. e-mail, který potvrdíte z Vašeho PC. Společnost TNS AISA s.r.o. Vám pak přidělí číslo stanice, zkontroluje Vámi zadané údaje a do cca 14cti dnů Vám zašle doporučený dopis, kde si přečtete, kde a jak se na stránkách společnosti registrovat.

 

Jméno zájemce *  
Příjmení zájemce *  
Počet osob k přihlášení *  
Ulice *  
Číslo domu *  
Obec  Vypsat obce
Bydliště nezadáno
*  
E-mail *  
Mobil *